Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Dag Start Eind Veld Deel trainer
Dinsdag 19:30 u. 21:00 u. Veld 2 3 Lukas Westra
Vrijdag 19:30 u. 21:00 u. Veld 1 3 Lukas Westra

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische D1 22 57 18 3 1 72 18 0
2 Zwolle D1 22 54 17 3 2 68 31 0
3 Phoenix D1 22 42 13 3 6 50 29 0
4 Ede D1 22 34 10 4 8 44 39 0
5 Bully D1 22 30 9 3 10 38 54 0
6 GCHC D1 22 30 8 6 8 39 42 0
7 Upward D1 22 29 9 2 11 37 50 0
8 Amersfoort D1 22 25 6 7 9 47 48 0
9 GHBS D1 22 23 6 5 11 44 57 0
10 Beuningen D1 22 19 5 4 13 32 47 0
11 Deventer D1 22 17 5 2 15 24 50 0
12 Gron.Studs D1 22 14 4 2 16 36 66 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Gron.Studs D1 Upward D1 4-2
Deventer D1 Amersfoort D1 2-0
Beuningen D1 Zwolle D1 0-1
GHBS D1 Ede D1 1-4
Phoenix D1 GCHC D1 3-0
Gooische D1 Bully D1 3-0
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Ede D1 Gron.Studs D1 5-2
Amersfoort D1 Beuningen D1 2-1
Upward D1 Gooische D1 1-4
Bully D1 Deventer D1 1-0
Zwolle D1 Phoenix D1 3-1
GCHC D1 GHBS D1 2-2
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Beuningen D1 Bully D1 2-1
Deventer D1 Upward D1 1-2
Gooische D1 Gron.Studs D1 7-1
GHBS D1 Zwolle D1 3-4
GCHC D1 Ede D1 1-1
Phoenix D1 Amersfoort D1 4-1
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Ede D1 Gooische D1 0-1
Gron.Studs D1 Deventer D1 4-2
Upward D1 Beuningen D1 2-2
Bully D1 Phoenix D1 3-1
Amersfoort D1 GHBS D1 4-0
Zwolle D1 GCHC D1 4-3
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Beuningen D1 Gron.Studs D1 2-1
Phoenix D1 Upward D1 0-1
Zwolle D1 Ede D1 1-2
Deventer D1 Gooische D1 0-0
GHBS D1 Bully D1 2-0
GCHC D1 Amersfoort D1 1-1
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
Amersfoort D1 Zwolle D1 1-1
Gooische D1 Beuningen D1 2-1
Bully D1 GCHC D1 3-2
Upward D1 GHBS D1 2-3
Gron.Studs D1 Phoenix D1 1-2
Ede D1 Deventer D1 4-0
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
GHBS D1 Gron.Studs D1 6-3
Amersfoort D1 Ede D1 2-2
Phoenix D1 Gooische D1 0-4
GCHC D1 Upward D1 4-0
Beuningen D1 Deventer D1 3-0
Zwolle D1 Bully D1 6-3
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Gooische D1 GHBS D1 5-2
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-2
Deventer D1 Phoenix D1 1-2
Beuningen D1 Ede D1 2-1
Upward D1 Zwolle D1 1-4
Bully D1 Amersfoort D1 2-1
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Zwolle D1 Gron.Studs D1 4-0
GCHC D1 Gooische D1 0-3
Amersfoort D1 Upward D1 1-4
Phoenix D1 Beuningen D1 1-1
Bully D1 Ede D1 4-2
GHBS D1 Deventer D1 4-1
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 1-3
Deventer D1 GCHC D1 2-3
Upward D1 Bully D1 2-2
Gooische D1 Zwolle D1 1-1
Beuningen D1 GHBS D1 3-3
Phoenix D1 Ede D1 4-1
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Zwolle D1 Deventer D1 5-0
Ede D1 Upward D1 0-2
Bully D1 Gron.Studs D1 3-0
Amersfoort D1 Gooische D1 2-2
GHBS D1 Phoenix D1 0-3
GCHC D1 Beuningen D1 3-2
ZONDAG 5 MAART 2017
Upward D1 Gron.Studs D1 3-2
Zwolle D1 Beuningen D1 4-2
Amersfoort D1 Deventer D1 3-1
Bully D1 Gooische D1 1-4
GCHC D1 Phoenix D1 2-1
Ede D1 GHBS D1 2-1
ZONDAG 12 MAART 2017
Gooische D1 Upward D1 3-0
Phoenix D1 Zwolle D1 1-1
Gron.Studs D1 Ede D1 1-0
GHBS D1 GCHC D1 0-1
Deventer D1 Bully D1 1-1
Beuningen D1 Amersfoort D1 2-2
ZONDAG 19 MAART 2017
Ede D1 GCHC D1 1-1
Zwolle D1 GHBS D1 4-2
Amersfoort D1 Phoenix D1 1-2
Bully D1 Beuningen D1 4-2
Gron.Studs D1 Gooische D1 1-2
Upward D1 Deventer D1 2-1
ZONDAG 26 MAART 2017
GCHC D1 Zwolle D1 1-2
Deventer D1 Gron.Studs D1 2-0
GHBS D1 Amersfoort D1 2-2
Beuningen D1 Upward D1 1-2
Phoenix D1 Bully D1 4-0
Gooische D1 Ede D1 6-2
ZONDAG 2 APRIL 2017
Upward D1 Phoenix D1 1-3
Bully D1 GHBS D1 0-0
Ede D1 Zwolle D1 2-1
Gooische D1 Deventer D1 5-0
Gron.Studs D1 Beuningen D1 1-2
Amersfoort D1 GCHC D1 2-2
ZONDAG 9 APRIL 2017
GCHC D1 Bully D1 1-2
GHBS D1 Upward D1 4-2
Phoenix D1 Gron.Studs D1 3-0
Zwolle D1 Amersfoort D1 5-2
Deventer D1 Ede D1 0-2
Beuningen D1 Gooische D1 0-3
ZONDAG 23 APRIL 2017
Upward D1 GCHC D1 0-1
Bully D1 Zwolle D1 1-5
Gooische D1 Phoenix D1 3-2
Ede D1 Amersfoort D1 4-2
Deventer D1 Beuningen D1 3-0
Gron.Studs D1 GHBS D1 1-1
ZONDAG 30 APRIL 2017
Ede D1 Beuningen D1 2-1
GCHC D1 Gron.Studs D1 3-3
GHBS D1 Gooische D1 1-5
Phoenix D1 Deventer D1 3-0
Zwolle D1 Upward D1 5-2
Amersfoort D1 Bully D1 8-1
ZONDAG 7 MEI 2017
Deventer D1 GHBS D1 3-1
Gooische D1 GCHC D1 5-1
Upward D1 Amersfoort D1 3-0
Gron.Studs D1 Zwolle D1 2-3
Beuningen D1 Phoenix D1 1-3
Ede D1 Bully D1 3-1
ZONDAG 14 MEI 2017
Ede D1 Phoenix D1 2-2
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 7-3
GCHC D1 Deventer D1 3-4
GHBS D1 Beuningen D1 4-1
Bully D1 Upward D1 3-0
Zwolle D1 Gooische D1 2-1
ZONDAG 21 MEI 2017
Beuningen D1 GCHC D1 1-2
Gron.Studs D1 Bully D1 5-2
Deventer D1 Zwolle D1 0-2
Upward D1 Ede D1 3-2
Gooische D1 Amersfoort D1 3-0
Phoenix D1 GHBS D1 5-2