Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Heren 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Dag Start Eind Veld Deel trainer
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 1 3 Eveline van der Pas
Vrijdag 20:30 u. 22:00 u. Veld 1 3 Eveline van der Pas

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 USHC H1 22 58 19 1 2 90 28 0
2 Ede H1 22 58 19 1 2 87 31 0
3 Hattem H1 22 50 16 2 4 63 35 0
4 Gron.Studs H1 22 42 14 0 8 60 48 0
5 EHV H1 22 35 10 5 7 65 57 0
6 GCHC H1 22 32 10 2 10 60 56 0
7 Upward H1 22 31 10 1 11 71 61 0
8 Amersfoort H1 22 20 5 5 12 35 58 0
9 Spandersbosch H1 22 19 5 4 13 37 68 0
10 Apeldoorn H1 22 17 4 5 13 33 66 0
11 Bully H1 22 12 3 3 16 32 77 0
12 Wageningen H1 22 6 1 3 18 38 86 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2016
Wageningen H1 GCHC H1 1-4
Bully H1 Hattem H1 1-0
Gron.Studs H1 EHV H1 3-2
Apeldoorn H1 Ede H1 2-5
Upward H1 USHC H1 1-6
Spandersbosch H1 Amersfoort H1 1-1
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2016
Amersfoort H1 Apeldoorn H1 4-1
GCHC H1 Bully H1 5-0
Hattem H1 Gron.Studs H1 2-1
Ede H1 Wageningen H1 5-0
EHV H1 Upward H1 4-2
USHC H1 Spandersbosch H1 3-0
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2016
Apeldoorn H1 USHC H1 2-5
GCHC H1 Hattem H1 1-5
Upward H1 Gron.Studs H1 3-4
Bully H1 Ede H1 2-4
Wageningen H1 Amersfoort H1 4-4
Spandersbosch H1 EHV H1 3-3
ZONDAG 2 OKTOBER 2016
Hattem H1 Upward H1 2-1
EHV H1 Apeldoorn H1 2-1
Amersfoort H1 Bully H1 0-0
Gron.Studs H1 Spandersbosch H1 6-5
USHC H1 Wageningen H1 2-1
Ede H1 GCHC H1 4-1
ZONDAG 9 OKTOBER 2016
Hattem H1 Ede H1 2-2
Bully H1 USHC H1 1-2
GCHC H1 Amersfoort H1 3-1
Wageningen H1 EHV H1 2-3
Apeldoorn H1 Gron.Studs H1 3-2
Spandersbosch H1 Upward H1 2-1
ZONDAG 16 OKTOBER 2016
USHC H1 GCHC H1 3-2
Gron.Studs H1 Wageningen H1 5-1
Amersfoort H1 Ede H1 1-4
Upward H1 Apeldoorn H1 2-1
EHV H1 Bully H1 6-0
Hattem H1 Spandersbosch H1 2-0
ZONDAG 23 OKTOBER 2016
Bully H1 Gron.Studs H1 2-4
Apeldoorn H1 Spandersbosch H1 2-2
Amersfoort H1 Hattem H1 2-3
GCHC H1 EHV H1 3-4
Wageningen H1 Upward H1 1-2
Ede H1 USHC H1 4-3
ZONDAG 30 OKTOBER 2016
Upward H1 Bully H1 7-5
USHC H1 Amersfoort H1 6-2
Gron.Studs H1 GCHC H1 3-2
Spandersbosch H1 Wageningen H1 3-0
Hattem H1 Apeldoorn H1 6-1
EHV H1 Ede H1 1-7
ZONDAG 6 NOVEMBER 2016
Amersfoort H1 EHV H1 0-4
Bully H1 Spandersbosch H1 3-0
USHC H1 Hattem H1 2-2
Ede H1 Gron.Studs H1 0-1
Wageningen H1 Apeldoorn H1 2-4
GCHC H1 Upward H1 3-5
ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
Apeldoorn H1 Bully H1 4-1
Spandersbosch H1 GCHC H1 2-3
Gron.Studs H1 Amersfoort H1 5-0
EHV H1 USHC H1 2-3
Upward H1 Ede H1 3-4
Wageningen H1 Hattem H1 2-3
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Spandersbosch H1 Ede H1 3-4
Amersfoort H1 Upward H1 3-1
Bully H1 Wageningen H1 3-2
Hattem H1 EHV H1 6-4
GCHC H1 Apeldoorn H1 2-2
USHC H1 Gron.Studs H1 3-1
ZONDAG 5 MAART 2017
Hattem H1 Bully H1 4-1
USHC H1 Upward H1 3-2
Ede H1 Apeldoorn H1 4-0
EHV H1 Gron.Studs H1 3-5
GCHC H1 Wageningen H1 5-4
Amersfoort H1 Spandersbosch H1 0-0
ZONDAG 12 MAART 2017
Upward H1 EHV H1 2-2
Wageningen H1 Ede H1 1-7
Bully H1 GCHC H1 3-4
Spandersbosch H1 USHC H1 1-4
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 1-1
Gron.Studs H1 Hattem H1 1-2
ZONDAG 19 MAART 2017
Amersfoort H1 Wageningen H1 3-2
EHV H1 Spandersbosch H1 4-0
Hattem H1 GCHC H1 3-2
Gron.Studs H1 Upward H1 5-4
Ede H1 Bully H1 6-2
USHC H1 Apeldoorn H1 10-0
ZONDAG 26 MAART 2017
Upward H1 Hattem H1 3-1
Apeldoorn H1 EHV H1 1-4
Wageningen H1 USHC H1 0-6
GCHC H1 Ede H1 0-1
Bully H1 Amersfoort H1 2-4
Spandersbosch H1 Gron.Studs H1 1-4
ZONDAG 2 APRIL 2017
Amersfoort H1 GCHC H1 1-2
Upward H1 Spandersbosch H1 7-1
USHC H1 Bully H1 8-0
Ede H1 Hattem H1 4-2
Gron.Studs H1 Apeldoorn H1 2-0
EHV H1 Wageningen H1 3-3
ZONDAG 9 APRIL 2017
Ede H1 Amersfoort H1 5-0
Apeldoorn H1 Upward H1 1-3
Wageningen H1 Gron.Studs H1 1-2
Spandersbosch H1 Hattem H1 1-5
GCHC H1 USHC H1 1-7
Bully H1 EHV H1 1-1
ZONDAG 23 APRIL 2017
USHC H1 Ede H1 2-0
Upward H1 Wageningen H1 12-4
Gron.Studs H1 Bully H1 3-2
Hattem H1 Amersfoort H1 2-0
EHV H1 GCHC H1 1-1
Spandersbosch H1 Apeldoorn H1 2-1
ZONDAG 30 APRIL 2017
Wageningen H1 Spandersbosch H1 0-4
Apeldoorn H1 Hattem H1 0-2
GCHC H1 Gron.Studs H1 3-0
Ede H1 EHV H1 5-4
Bully H1 Upward H1 1-4
Amersfoort H1 USHC H1 1-2
ZONDAG 7 MEI 2017
Hattem H1 USHC H1 3-2
Apeldoorn H1 Wageningen H1 2-2
EHV H1 Amersfoort H1 5-2
Spandersbosch H1 Bully H1 4-1
Upward H1 GCHC H1 2-3
Gron.Studs H1 Ede H1 0-4
ZONDAG 14 MEI 2017
USHC H1 EHV H1 5-0
Ede H1 Upward H1 2-0
Hattem H1 Wageningen H1 4-1
Amersfoort H1 Gron.Studs H1 2-1
GCHC H1 Spandersbosch H1 8-1
Bully H1 Apeldoorn H1 1-1
ZONDAG 21 MEI 2017
Gron.Studs H1 USHC H1 2-3
Upward H1 Amersfoort H1 4-3
EHV H1 Hattem H1 3-2
Apeldoorn H1 GCHC H1 3-2
Wageningen H1 Bully H1 4-0
Ede H1 Spandersbosch H1 6-1