Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Floris-Jan den Houting
Trainer Patrick Bruijnes
Trainer Edwin Schreuder
Trainer 2 Rebecca Hell
Coach Patrick Bruijnes
Coach 2 Rebecca Hell
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Dymphe Laan

Aankomende Speelronde

ZONDAG 21 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo D1 HBS D1 12:45
Rood-Wit D1 Wageningen D1 12:45
Myra D1 Were Di D1 12:45
Ede D1 Breda D1 12:45
Helmond D1 Voordaan D1 12:45
Schiedam D1 Zoetermeer D1 12:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda D1 17 44 14 2 1 43 18 0
2 HBS D1 17 35 10 5 2 42 20 0
3 Were Di D1 17 33 10 3 4 49 25 0
4 Helmond D1 17 28 9 1 7 56 34 0
5 Rood-Wit D1 17 25 7 4 6 32 27 0
6 Wageningen D1 17 25 7 4 6 27 25 0
7 Delta Venlo D1 17 25 7 4 6 28 30 0
8 Voordaan D1 17 22 6 4 7 26 25 0
9 Myra D1 17 19 6 1 10 26 39 0
10 Schiedam D1 17 16 5 1 11 29 40 0
11 Ede D1 17 16 4 4 9 29 39 0
12 Zoetermeer D1 17 1 0 1 16 15 80 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr BH&BC Breda D1 12:45 thuis - Veld 1
28 apr Were Di Tilburg D1 12:45 uit
5 mei WMHC D1 12:45 thuis - Veld 1
12 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
26 mei MMHC Voordaan D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Breda D1 Wageningen D1 (2-0)final
Were Di D1 Helmond D1 (2-2)final
Delta Venlo D1 Voordaan D1 (0-0)final
HBS D1 Zoetermeer D1 (4-1)final
Ede D1 Schiedam D1 (3-1)final
Myra D1 Rood-Wit D1 (4-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Schiedam D1 Delta Venlo D1 (1-2)final
Rood-Wit D1 Ede D1 (3-1)final
Zoetermeer D1 Breda D1 (4-4)final
Voordaan D1 HBS D1 (1-0)final
Helmond D1 Myra D1 (4-2)final
Wageningen D1 Were Di D1 (0-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Were Di D1 Zoetermeer D1 (6-1)final
Breda D1 Voordaan D1 (4-2)final
Delta Venlo D1 Rood-Wit D1 (1-1)final
HBS D1 Schiedam D1 (1-0)final
Ede D1 Myra D1 (2-0)final
Helmond D1 Wageningen D1 (5-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rood-Wit D1 HBS D1 (2-2)final
Myra D1 Delta Venlo D1 (3-1)final
Schiedam D1 Breda D1 (2-4)final
Zoetermeer D1 Wageningen D1 (1-5)final
Voordaan D1 Were Di D1 (1-1)final
Helmond D1 Ede D1 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Breda D1 Rood-Wit D1 (3-1)final
Delta Venlo D1 Ede D1 (1-1)final
HBS D1 Myra D1 (5-1)final
Wageningen D1 Voordaan D1 (3-2)final
Zoetermeer D1 Helmond D1 (0-6)final
Were Di D1 Schiedam D1 (3-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Ede D1 HBS D1 (0-0)final
Rood-Wit D1 Were Di D1 (1-2)scheduled
Myra D1 Breda D1 (1-3)final
Schiedam D1 Wageningen D1 (4-2)final
Voordaan D1 Zoetermeer D1 (5-0)final
Helmond D1 Delta Venlo D1 (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HBS D1 Delta Venlo D1 (4-1)final
Zoetermeer D1 Schiedam D1 (0-3)final
Voordaan D1 Helmond D1 (3-2)final
Breda D1 Ede D1 (1-1)final
Were Di D1 Myra D1 (2-1)scheduled
Wageningen D1 Rood-Wit D1 (0-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Ede D1 Were Di D1 (2-3)final
Rood-Wit D1 Zoetermeer D1 (2-0)final
Myra D1 Wageningen D1 (2-1)final
Helmond D1 HBS D1 (1-4)final
Schiedam D1 Voordaan D1 (1-0)final
Delta Venlo D1 Breda D1 (0-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda D1 HBS D1 (3-0)final
Were Di D1 Delta Venlo D1 (2-3)final
Schiedam D1 Helmond D1 (1-2)final
Zoetermeer D1 Myra D1 (1-2)final
Voordaan D1 Rood-Wit D1 (1-2)final
Wageningen D1 Ede D1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HBS D1 Were Di D1 (4-2)final
Breda D1 Helmond D1 (2-1)final
Delta Venlo D1 Wageningen D1 (1-2)final
Ede D1 Zoetermeer D1 (5-3)final
Rood-Wit D1 Schiedam D1 (3-0)final
Myra D1 Voordaan D1 (0-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schiedam D1 Myra D1 (4-1)final
Were Di D1 Breda D1 (1-2)scheduled
Zoetermeer D1 Delta Venlo D1 (0-4)final
Voordaan D1 Ede D1 (4-3)final
Helmond D1 Rood-Wit D1 (4-6)final
Wageningen D1 HBS D1 (0-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Schiedam D1 Ede D1 (3-1)final
Rood-Wit D1 Myra D1 (1-1)final
Zoetermeer D1 HBS D1 (2-4)final
Voordaan D1 Delta Venlo D1 (1-1)final
Helmond D1 Were Di D1 (5-4)final
Wageningen D1 Breda D1 (2-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HBS D1 Voordaan D1 (3-0)final
Breda D1 Zoetermeer D1 (4-1)final
Ede D1 Rood-Wit D1 (2-1)final
Delta Venlo D1 Schiedam D1 (2-1)final
Myra D1 Helmond D1 (3-2)final
Were Di D1 Wageningen D1 (0-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Zoetermeer D1 Were Di D1 (0-7)final
Voordaan D1 Breda D1 (0-2)final
Schiedam D1 HBS D1 (3-4)final
Rood-Wit D1 Delta Venlo D1 (4-0)final
Myra D1 Ede D1 (3-1)final
Wageningen D1 Helmond D1 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Were Di D1 Voordaan D1 (1-0)final
Delta Venlo D1 Myra D1 (3-2)final
HBS D1 Rood-Wit D1 (0-0)final
Breda D1 Schiedam D1 (4-2)final
Wageningen D1 Zoetermeer D1 (6-0)final
Ede D1 Helmond D1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Myra D1 HBS D1 (0-4)final
Ede D1 Delta Venlo D1 (2-4)final
Voordaan D1 Wageningen D1 (1-1)final
Schiedam D1 Were Di D1 (0-7)final
Rood-Wit D1 Breda D1 (0-1)final
Helmond D1 Zoetermeer D1 (11-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HBS D1 Ede D1 (3-3)final
Breda D1 Myra D1 (1-0)final
Zoetermeer D1 Voordaan D1 (1-2)final
Delta Venlo D1 Helmond D1 (3-2)final
Wageningen D1 Schiedam D1 (1-1)final
Were Di D1 Rood-Wit D1 (5-1)final