Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Dames 30-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Stefan Boere
Manager Mariska Krul
Manager Ceciel Mathot
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Marlou van Delft
Scheids toewijzer Kim Gerits

Aankomende Speelronde

DONDERDAG 18 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Almelo D30-1 Apeldoorn D30-3 20:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede D30-1 14 36 11 3 0 42 10 0
2 Oosterbeek D30-1 14 28 9 1 4 39 27 0
3 Wageningen D30-1 14 25 8 1 5 36 28 0
4 EHV D30-1 13 24 7 3 3 33 20 0
5 Almelo D30-1 14 23 7 2 5 38 31 0
6 PW D30-1 14 18 6 0 8 27 36 0
7 Deventer D30-1 14 17 5 2 7 27 26 0
8 Zwolle D30-1 14 17 4 5 5 21 27 0
9 QZ D30-1 13 6 2 0 11 10 43 0
10 Apeldoorn D30-3 12 1 0 1 11 10 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr WMHC D30-1 10:45 thuis - Veld 2
26 mei Apeldoorn D30-3 12:45 uit
2 jun EHV Enschede D30-1 12:45 thuis - Veld 1
9 jun MHC Almelo D30-1 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Almelo D30-1 Deventer D30-1 (2-1)final
EHV D30-1 Zwolle D30-1 (3-3)final
Ede D30-1 QZ D30-1 (4-0)final
Apeldoorn D30-3 PW D30-1 (1-4)scheduled
Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (3-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oosterbeek D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)final
QZ D30-1 Wageningen D30-1 (0-2)final
Deventer D30-1 Ede D30-1 (1-2)final
Zwolle D30-1 Almelo D30-1 (2-2)final
PW D30-1 EHV D30-1 (1-2)final
DONDERDAG 21 SEPTEMBER 2023
Apeldoorn D30-3 Wageningen D30-1 (0-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
EHV D30-1 Oosterbeek D30-1 (1-3)final
Ede D30-1 Zwolle D30-1 (1-1)final
Almelo D30-1 PW D30-1 (2-3)final
Deventer D30-1 QZ D30-1 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
PW D30-1 Ede D30-1 (0-3)final
Oosterbeek D30-1 Almelo D30-1 (7-4)final
Zwolle D30-1 Deventer D30-1 (0-0)final
QZ D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
EHV D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-0)final
Almelo D30-1 Wageningen D30-1 (5-2)final
Ede D30-1 Oosterbeek D30-1 (3-0)scheduled
Zwolle D30-1 QZ D30-1 (3-0)final
Deventer D30-1 PW D30-1 (2-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Wageningen D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Apeldoorn D30-3 Almelo D30-1 (2-3)final
PW D30-1 Zwolle D30-1 (2-3)scheduled
Oosterbeek D30-1 Deventer D30-1 (4-1)final
Wageningen D30-1 Ede D30-1 (1-1)final
QZ D30-1 EHV D30-1 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Almelo D30-1 EHV D30-1 (1-1)final
Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (3-4)final
Ede D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)final
PW D30-1 QZ D30-1 (2-1)final
Zwolle D30-1 Oosterbeek D30-1 (1-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oosterbeek D30-1 PW D30-1 (2-1)scheduled
Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final
Almelo D30-1 QZ D30-1 (5-0)final
Apeldoorn D30-3 Deventer D30-1 (0-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Deventer D30-1 EHV D30-1 (1-3)final
PW D30-1 Wageningen D30-1 (2-7)final
Ede D30-1 Almelo D30-1 (4-1)final
QZ D30-1 Oosterbeek D30-1 (0-2)final
Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (1-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
PW D30-1 Apeldoorn D30-3 (2-1)final
QZ D30-1 Ede D30-1 (1-6)final
Zwolle D30-1 EHV D30-1 (2-1)final
Deventer D30-1 Almelo D30-1 (3-0)final
Oosterbeek D30-1 Wageningen D30-1 (3-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Wageningen D30-1 QZ D30-1 (5-2)final
Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (2-2)final
EHV D30-1 PW D30-1 (7-3)final
Almelo D30-1 Zwolle D30-1 (3-0)final
Ede D30-1 Deventer D30-1 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Wageningen D30-1 Apeldoorn D30-3 (1-0)final
PW D30-1 Almelo D30-1 (2-1)final
Oosterbeek D30-1 EHV D30-1 (3-0)final
Zwolle D30-1 Ede D30-1 (1-3)final
QZ D30-1 Deventer D30-1 (0-4)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
EHV D30-1 Ede D30-1 (1-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
EHV D30-1 Wageningen D30-1 (3-2)final
Deventer D30-1 Zwolle D30-1 (2-2)final
Ede D30-1 PW D30-1 (3-0)final
Almelo D30-1 Oosterbeek D30-1 (5-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
PW D30-1 Deventer D30-1 (4-1)final
Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (1-3)final
Wageningen D30-1 Almelo D30-1 (2-4)final
QZ D30-1 Zwolle D30-1 (2-1)final