Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Dames 30-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Petra Laurier
Aanvoerder Brenda van Schaijk
Manager Marjan de Kloet
Manager Diane Vink-Bossink
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Feline Kessel

Aankomende Speelronde

ZONDAG 21 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Kampong D30-7 Amersfoort D30-3 10:45
Gooische D30-8 Kromme Rijn D30-2 10:55
Haaskamp D30-1 Ede D30-2 11:00
Naarden D30-5 Shinty D30-2 15:00
Gooische D30-6 Nieuwegein D30-1 15:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Naarden D30-5 14 35 11 2 1 28 13 0
2 Haaskamp D30-1 14 28 9 1 4 28 10 0
3 Kromme Rijn D30-2 14 27 8 3 3 26 19 0
4 Gooische D30-8 14 24 7 3 4 36 17 0
5 Amersfoort D30-3 14 22 6 4 4 26 17 0
6 Nieuwegein D30-1 14 19 6 1 7 27 29 0
7 Ede D30-2 14 16 5 1 8 17 29 0
8 Gooische D30-6 14 16 4 4 6 17 22 0
9 Shinty D30-2 14 13 4 1 9 13 24 0
10 Kampong D30-7 14 0 0 0 14 6 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockeyclub De Haaskamp D30-1 11:00 uit
26 mei Gooische Hockey Club D30-8 10:30 thuis - Veld 3
2 jun HC Kromme Rijn D30-2 n.n.b uit
16 jun Hockeyclub Amersfoort D30-3 10:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Nieuwegein D30-1 Ede D30-2 (3-1)final
Kampong D30-7 Gooische D30-8 (0-4)final
Gooische D30-6 Amersfoort D30-3 (1-1)final
Shinty D30-2 Kromme Rijn D30-2 (2-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ede D30-2 Shinty D30-2 (1-3)final
Amersfoort D30-3 Nieuwegein D30-1 (2-2)final
Haaskamp D30-1 Gooische D30-6 (2-0)final
Gooische D30-8 Naarden D30-5 (3-4)final
Kromme Rijn D30-2 Kampong D30-7 (3-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Gooische D30-6 Gooische D30-8 (2-3)final
Haaskamp D30-1 Amersfoort D30-3 (3-0)final
Shinty D30-2 Nieuwegein D30-1 (1-0)final
Kampong D30-7 Ede D30-2 (0-3)final
Naarden D30-5 Kromme Rijn D30-2 (0-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Gooische D30-8 Haaskamp D30-1 (0-1)final
Kromme Rijn D30-2 Gooische D30-6 (2-1)final
Nieuwegein D30-1 Kampong D30-7 (2-1)final
Amersfoort D30-3 Shinty D30-2 (2-0)final
Ede D30-2 Naarden D30-5 (0-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kampong D30-7 Shinty D30-2 (1-2)final
Haaskamp D30-1 Kromme Rijn D30-2 (2-0)final
Gooische D30-6 Ede D30-2 (1-1)final
Naarden D30-5 Nieuwegein D30-1 (4-1)final
Gooische D30-8 Amersfoort D30-3 (3-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Naarden D30-5 Haaskamp D30-1 (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Nieuwegein D30-1 Gooische D30-6 (3-0)final
Ede D30-2 Haaskamp D30-1 (1-0)final
Shinty D30-2 Naarden D30-5 (0-1)final
Amersfoort D30-3 Kampong D30-7 (3-1)final
Kromme Rijn D30-2 Gooische D30-8 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Kromme Rijn D30-2 Amersfoort D30-3 (2-1)final
Haaskamp D30-1 Nieuwegein D30-1 (4-2)final
Gooische D30-6 Shinty D30-2 (3-1)final
Gooische D30-8 Ede D30-2 (9-0)final
Naarden D30-5 Kampong D30-7 (4-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Kampong D30-7 Gooische D30-6 (0-3)final
Ede D30-2 Kromme Rijn D30-2 (0-2)final
Shinty D30-2 Haaskamp D30-1 (0-4)final
Nieuwegein D30-1 Gooische D30-8 (3-1)final
Naarden D30-5 Amersfoort D30-3 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Haaskamp D30-1 Kampong D30-7 (4-0)final
Kromme Rijn D30-2 Nieuwegein D30-1 (3-1)final
Amersfoort D30-3 Ede D30-2 (2-0)final
Gooische D30-8 Shinty D30-2 (1-0)final
Gooische D30-6 Naarden D30-5 (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Ede D30-2 Nieuwegein D30-1 (4-2)final
Kromme Rijn D30-2 Shinty D30-2 (3-2)final
Amersfoort D30-3 Gooische D30-6 (4-0)final
Haaskamp D30-1 Naarden D30-5 (4-2)final
Gooische D30-8 Kampong D30-7 (6-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Kampong D30-7 Kromme Rijn D30-2 (1-2)final
Nieuwegein D30-1 Amersfoort D30-3 (1-5)final
Shinty D30-2 Ede D30-2 (0-2)final
Naarden D30-5 Gooische D30-8 (1-0)final
Gooische D30-6 Haaskamp D30-1 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Ede D30-2 Kampong D30-7 (2-1)final
Gooische D30-8 Gooische D30-6 (1-1)final
Amersfoort D30-3 Haaskamp D30-1 (0-0)final
Kromme Rijn D30-2 Naarden D30-5 (1-2)final
Nieuwegein D30-1 Shinty D30-2 (2-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Haaskamp D30-1 Gooische D30-8 (0-1)final
Shinty D30-2 Amersfoort D30-3 (0-2)final
Kampong D30-7 Nieuwegein D30-1 (1-4)final
Gooische D30-6 Kromme Rijn D30-2 (1-2)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Naarden D30-5 Ede D30-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Nieuwegein D30-1 Naarden D30-5 (1-2)final
Ede D30-2 Gooische D30-6 (1-2)final
Amersfoort D30-3 Gooische D30-8 (0-2)final
Kromme Rijn D30-2 Haaskamp D30-1 (2-4)scheduled
Shinty D30-2 Kampong D30-7 (2-0)final