Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Heren 45-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Willem de Jong
Lijncoördinator Jochem Schulte
Scheids toewijzer Willem de Jong

Aankomende Speelronde

ZONDAG 21 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H45-1 Naarden H45-1 10:45
Spandersbosch H45-1 Ede H45-1 12:45
Soest H45-1 Gooische H45-2 13:30
Nijmegen H45-1 Upward H45-1 13:30
Schaerweijde H45-1 Phoenix H45-1 14:40
Hilversum H45-1 Voordaan H45-2 14:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Soest H45-1 6 16 5 1 0 22 9 0
2 Spandersbosch H45-1 6 13 4 1 1 17 7 0
3 Amersfoort H45-1 6 13 4 1 1 15 10 0
4 Phoenix H45-1 6 13 4 1 1 14 11 0
5 Gooische H45-2 6 12 4 0 2 13 7 0
6 Nijmegen H45-1 6 11 3 2 1 14 8 0
7 Naarden H45-1 6 9 3 0 3 14 13 0
8 Ede H45-1 6 9 3 0 3 11 12 0
9 Upward H45-1 6 3 1 0 5 8 17 0
10 Hilversum H45-1 6 2 0 2 4 8 18 0
11 Voordaan H45-2 6 1 0 1 5 11 23 0
12 Schaerweijde H45-1 6 1 0 1 5 4 16 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr 't Spandersbosch H45-1 12:45 uit
12 mei MHC Soest H45-1 10:45 thuis - Veld 1
26 mei NMHC Nijmegen H45-1 10:00 uit
2 jun HMHC H45-1 10:45 thuis - Veld 1
9 jun Schaerweijde H45-1 15:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 MAART 2024
Ede H45-1 Voordaan H45-2 (2-1)final
Amersfoort H45-1 Hilversum H45-1 (2-0)final
Soest H45-1 Phoenix H45-1 (5-1)final
Spandersbosch H45-1 Nijmegen H45-1 (1-1)final
Naarden H45-1 Schaerweijde H45-1 (3-1)scheduled
Gooische H45-2 Upward H45-1 (3-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Upward H45-1 Ede H45-1 (0-2)final
Voordaan H45-2 Naarden H45-1 (3-4)final
Nijmegen H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Schaerweijde H45-1 Amersfoort H45-1 (0-3)final
Hilversum H45-1 Spandersbosch H45-1 (1-5)final
Phoenix H45-1 Gooische H45-2 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Amersfoort H45-1 Voordaan H45-2 (3-3)final
Ede H45-1 Gooische H45-2 (2-1)final
Soest H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Spandersbosch H45-1 Schaerweijde H45-1 (4-0)final
Naarden H45-1 Upward H45-1 (1-2)final
Nijmegen H45-1 Phoenix H45-1 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Voordaan H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-4)final
Hilversum H45-1 Nijmegen H45-1 (2-4)final
Schaerweijde H45-1 Soest H45-1 (1-3)final
Upward H45-1 Amersfoort H45-1 (2-4)final
Gooische H45-2 Naarden H45-1 (3-1)final
Phoenix H45-1 Ede H45-1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Amersfoort H45-1 Gooische H45-2 (0-4)final
Nijmegen H45-1 Schaerweijde H45-1 (1-0)final
Soest H45-1 Voordaan H45-2 (5-2)final
Spandersbosch H45-1 Upward H45-1 (3-1)final
Naarden H45-1 Ede H45-1 (4-2)final
Hilversum H45-1 Phoenix H45-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Schaerweijde H45-1 Hilversum H45-1 (2-2)final
Ede H45-1 Amersfoort H45-1 (1-3)final
Voordaan H45-2 Nijmegen H45-1 (0-5)final
Gooische H45-2 Spandersbosch H45-1 (2-0)final
Upward H45-1 Soest H45-1 (2-4)final
Phoenix H45-1 Naarden H45-1 (2-1)final