Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Jongens O14-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sepp Christiaans
Trainer Milika Zegers
Coach Maas de Hoog
Coach Lucas Jacques Vermeulen
Manager Annemieke van der Weijden
Lijncoördinator Mirjam Hartjes

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 20 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Upward JO14-3 Oosterbeek JO14-2 10:10
Deventer JO14-3 Ede JO14-2 14:05
Nijmegen JO14-4 Doetinchem JO14-1 16:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede JO14-2 6 15 5 0 1 32 5 0
2 Nijmegen JO14-4 6 13 4 1 1 20 12 0
3 Oosterbeek JO14-2 6 11 3 2 1 17 8 0
4 Doetinchem JO14-1 6 6 1 3 2 12 17 0
5 Deventer JO14-3 6 5 1 2 3 12 18 0
6 Upward JO14-3 6 0 0 0 6 7 40 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr DHV JO14-3 14:05 uit
25 mei M.H.C. Oosterbeek JO14-2 12:20 thuis - Veld 2
1 jun NMHC Nijmegen JO14-4 10:30 thuis - Veld 2
8 jun Doetinchemse Hockey Club JO14-1 12:40 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Upward JO14-3 Ede JO14-2 (1-11)final
Deventer JO14-3 Doetinchem JO14-1 (3-3)final
Nijmegen JO14-4 Oosterbeek JO14-2 (1-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Ede JO14-2 Deventer JO14-3 (5-0)final
Doetinchem JO14-1 Nijmegen JO14-4 (2-3)final
Oosterbeek JO14-2 Upward JO14-3 (4-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Upward JO14-3 Doetinchem JO14-1 (1-3)scheduled
Nijmegen JO14-4 Deventer JO14-3 (3-2)scheduled
Oosterbeek JO14-2 Ede JO14-2 (1-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Doetinchem JO14-1 Oosterbeek JO14-2 (3-3)final
Deventer JO14-3 Upward JO14-3 (6-1)final
Nijmegen JO14-4 Ede JO14-2 (2-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Upward JO14-3 Nijmegen JO14-4 (3-9)final
Ede JO14-2 Doetinchem JO14-1 (6-0)final
Oosterbeek JO14-2 Deventer JO14-3 (5-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Doetinchem JO14-1 Deventer JO14-3 (1-1)final
Ede JO14-2 Upward JO14-3 (7-1)final
Oosterbeek JO14-2 Nijmegen JO14-4 (2-2)final