Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O18-1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Remco Bakker
Trainer Allisha de Bock
Trainer Peter Sauer
Manager Miranda van Ree
Lijncoördinator Anne Marie van Hees-van Breda
Scheids toewijzer Milika Zegers

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 20 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Ede MO18-1 Apeldoorn MO18-1 14:10
Oosterbeek MO18-1 Bemmel MO18-1 15:40
Wijchen MO18-1 Nijmegen MO18-2 16:00
HCM MO18-1 QZ MO18-1 16:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Oosterbeek MO18-1 11 31 10 1 0 72 20 0
2 Ede MO18-1 11 25 8 1 2 37 12 0
3 Bemmel MO18-1 12 23 7 2 3 37 22 0
4 Apeldoorn MO18-1 11 14 4 2 5 15 30 0
5 Wijchen MO18-1 11 13 3 4 4 18 38 0
6 QZ MO18-1 12 11 3 2 7 27 49 0
7 HCM MO18-1 12 7 1 4 7 19 39 0
8 Nijmegen MO18-2 12 4 0 4 8 20 35 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Apeldoorn MO18-1 14:10 thuis - Veld 2
4 mei H.C. Eemvallei MO18-1 n.n.b thuis - Veld 1
11 mei MHC Bemmel 800 MO18-1 14:00 uit
18 mei MHC Wijchen MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Bemmel MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (5-1)final
Wijchen MO18-1 HCM MO18-1 (4-4)final
QZ MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (3-4)final
Nijmegen MO18-2 Ede MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Oosterbeek MO18-1 Wijchen MO18-1 (12-0)final
Apeldoorn MO18-1 Nijmegen MO18-2 (3-2)final
Ede MO18-1 QZ MO18-1 (4-0)final
HCM MO18-1 Bemmel MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Wijchen MO18-1 Ede MO18-1 (2-1)final
QZ MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (1-0)final
Nijmegen MO18-2 Bemmel MO18-1 (2-3)scheduled
Oosterbeek MO18-1 HCM MO18-1 (6-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Ede MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Nijmegen MO18-2 (1-1)final
Bemmel MO18-1 QZ MO18-1 (3-3)final
Apeldoorn MO18-1 Wijchen MO18-1 (0-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Oosterbeek MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (10-0)final
QZ MO18-1 Nijmegen MO18-2 (2-2)final
Ede MO18-1 HCM MO18-1 (2-0)final
Wijchen MO18-1 Bemmel MO18-1 (1-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Nijmegen MO18-2 Wijchen MO18-1 (2-2)final
Bemmel MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (1-3)final
QZ MO18-1 HCM MO18-1 (3-4)final
Apeldoorn MO18-1 Ede MO18-1 (0-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Wijchen MO18-1 QZ MO18-1 (3-2)final
HCM MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (2-2)final
Ede MO18-1 Bemmel MO18-1 (2-0)final
Oosterbeek MO18-1 Nijmegen MO18-2 (6-3)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ede MO18-1 Nijmegen MO18-2 (4-1)final
Apeldoorn MO18-1 Bemmel MO18-1 (2-1)final
HCM MO18-1 Wijchen MO18-1 (1-2)final
Oosterbeek MO18-1 QZ MO18-1 (15-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
QZ MO18-1 Ede MO18-1 (2-6)final
Bemmel MO18-1 HCM MO18-1 (4-2)final
Nijmegen MO18-2 Apeldoorn MO18-1 (1-2)final
Wijchen MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (2-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Bemmel MO18-1 Nijmegen MO18-2 (5-2)final
Apeldoorn MO18-1 QZ MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Oosterbeek MO18-1 (0-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Oosterbeek MO18-1 Ede MO18-1 (4-4)final
QZ MO18-1 Bemmel MO18-1 (3-4)scheduled
Nijmegen MO18-2 HCM MO18-1 (2-2)final
Wijchen MO18-1 Apeldoorn MO18-1 (1-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Nijmegen MO18-2 QZ MO18-1 (2-3)final
HCM MO18-1 Ede MO18-1 (0-6)final
Bemmel MO18-1 Wijchen MO18-1 (8-1)final