Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O18-2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Ralph Mess Lapré
Lijncoördinator Anne Marie van Hees-van Breda

Aankomende Speelronde

ZATERDAG 20 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Oosterbeek MO18-2 Ede MO18-2 12:30
Ares MO18-4 Dieren MO18-1 13:30
Apeldoorn MO18-3 Mezen MO18-2 14:45
Upward MO18-2 Arnhem MO18-2 17:30

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ede MO18-2 11 31 10 1 0 50 14 0
2 Oosterbeek MO18-2 12 26 8 2 2 47 21 0
3 Upward MO18-2 12 19 6 1 5 28 23 0
4 Arnhem MO18-2 12 18 5 3 4 27 32 0
5 Dieren MO18-1 11 17 5 2 4 21 22 0
6 Apeldoorn MO18-3 11 11 3 2 6 21 21 0
7 Mezen MO18-2 12 10 3 1 8 15 34 0
8 Ares MO18-4 11 0 0 0 11 10 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr M.H.C. Oosterbeek MO18-2 12:30 uit
11 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MO18-2 12:20 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Dieren MO18-1 Upward MO18-2 (1-3)scheduled
Ede MO18-2 Apeldoorn MO18-3 (3-1)final
Arnhem MO18-2 Mezen MO18-2 (3-2)scheduled
Oosterbeek MO18-2 Ares MO18-4 (6-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Ares MO18-4 Arnhem MO18-2 (2-3)final
Mezen MO18-2 Ede MO18-2 (1-4)final
Upward MO18-2 Oosterbeek MO18-2 (4-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Dieren MO18-1 Mezen MO18-2 (2-2)scheduled
Ede MO18-2 Arnhem MO18-2 (8-2)final
Oosterbeek MO18-2 Apeldoorn MO18-3 (4-3)final
Upward MO18-2 Ares MO18-4 (6-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Arnhem MO18-2 Dieren MO18-1 (2-2)scheduled
Ares MO18-4 Ede MO18-2 (0-5)final
Mezen MO18-2 Oosterbeek MO18-2 (1-2)final
Apeldoorn MO18-3 Upward MO18-2 (1-2)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Apeldoorn MO18-3 Dieren MO18-1 (0-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Upward MO18-2 Mezen MO18-2 (0-2)final
Oosterbeek MO18-2 Arnhem MO18-2 (7-2)final
Dieren MO18-1 Ede MO18-2 (2-3)scheduled
Apeldoorn MO18-3 Ares MO18-4 (4-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Dieren MO18-1 Ares MO18-4 (4-1)final
Ede MO18-2 Oosterbeek MO18-2 (4-3)final
Arnhem MO18-2 Upward MO18-2 (3-1)final
Mezen MO18-2 Apeldoorn MO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Oosterbeek MO18-2 Dieren MO18-1 (3-2)scheduled
Ares MO18-4 Mezen MO18-2 (1-3)final
Apeldoorn MO18-3 Arnhem MO18-2 (2-0)final
Upward MO18-2 Ede MO18-2 (0-5)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Upward MO18-2 Dieren MO18-1 (0-1)scheduled
Ares MO18-4 Oosterbeek MO18-2 (0-6)final
Mezen MO18-2 Arnhem MO18-2 (0-4)final
Apeldoorn MO18-3 Ede MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Oosterbeek MO18-2 Upward MO18-2 (4-2)final
Dieren MO18-1 Apeldoorn MO18-3 (1-6)final
Ede MO18-2 Mezen MO18-2 (4-0)final
Arnhem MO18-2 Ares MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Mezen MO18-2 Dieren MO18-1 (1-3)final
Arnhem MO18-2 Ede MO18-2 (3-3)final
Ares MO18-4 Upward MO18-2 (3-6)final
Apeldoorn MO18-3 Oosterbeek MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Oosterbeek MO18-2 Mezen MO18-2 (8-0)scheduled
Ede MO18-2 Ares MO18-4 (7-0)final
Dieren MO18-1 Arnhem MO18-2 (2-1)final
Upward MO18-2 Apeldoorn MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Mezen MO18-2 Upward MO18-2 (1-3)final
Arnhem MO18-2 Oosterbeek MO18-2 (2-2)final