Jongste jeugd

Junioren

Senioren

Caroussel D1kampioen_1920.jpg Caroussel_2_jeugd.jpg Kampioen_H1_1920.jpg Reserve_Heren1_4_header_1920_hoogte.jpg Reserve_Jeugd_2022_1920.jpg veldzijde (klein).jpg voorzijde (klein).jpg

MHC Ede Meisjes O16-2 Zaal

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Milika Zegers
Trainer Babette van Veldhuizen
Coach Jordy van Paassen
Manager Giulia Mano
Lijncoƶrdinator Anne Marie van Hees-van Breda

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Twello MO16-12-C 12 26 8 2 2 67 33 0
2 Upward MO16-4 12 26 8 2 2 36 20 0
3 Ede MO16-2 12 18 6 0 6 46 40 0
4 Arnhem MO16-3 12 16 5 1 6 38 38 0
5 HCM MO16-5 12 16 5 1 6 37 44 0
6 Apeldoorn MO16-5 12 10 3 1 8 31 52 0
7 Ares MO16-4 12 10 3 1 8 31 59 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Apeldoorn MO16-5 Upward MO16-4 (1-3)final
Arnhem MO16-3 Upward MO16-4 (3-2)final
Apeldoorn MO16-5 Arnhem MO16-3 (1-7)final
Ares MO16-4 Ede MO16-2 (2-3)final
Ede MO16-2 HCM MO16-5 (8-2)final
Ares MO16-4 HCM MO16-5 (3-4)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Ede MO16-2 Arnhem MO16-3 (3-4)final
Upward MO16-4 Twello MO16-12-C (3-1)final
Arnhem MO16-3 Apeldoorn MO16-5 (5-2)final
Ares MO16-4 Twello MO16-12-C (2-10)final
Ede MO16-2 Apeldoorn MO16-5 (8-4)final
Upward MO16-4 Ares MO16-4 (6-0)scheduled
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Upward MO16-4 Apeldoorn MO16-5 (1-3)final
Apeldoorn MO16-5 HCM MO16-5 (5-4)final
Upward MO16-4 HCM MO16-5 (5-3)final
Arnhem MO16-3 Twello MO16-12-C (4-5)scheduled
Twello MO16-12-C Ede MO16-2 (7-2)scheduled
Arnhem MO16-3 Ede MO16-2 (4-3)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Ede MO16-2 Upward MO16-4 (1-3)final
Arnhem MO16-3 HCM MO16-5 (2-5)final
HCM MO16-5 Ares MO16-4 (4-1)final
Twello MO16-12-C Upward MO16-4 (2-2)final
Arnhem MO16-3 Ares MO16-4 (2-3)final
Ede MO16-2 Twello MO16-12-C (5-1)scheduled
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Twello MO16-12-C HCM MO16-5 (3-3)final
HCM MO16-5 Arnhem MO16-3 (2-1)final
Twello MO16-12-C Arnhem MO16-3 (7-2)final
ZONDAG 14 JANUARI 2024
Apeldoorn MO16-5 Ares MO16-4 (2-4)final
Ede MO16-2 Ares MO16-4 (7-5)final
Apeldoorn MO16-5 Ede MO16-2 (2-3)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
HCM MO16-5 Ede MO16-2 (3-1)final
Upward MO16-4 Ede MO16-2 (3-2)final
HCM MO16-5 Upward MO16-4 (2-3)final
Twello MO16-12-C Ares MO16-4 (10-2)scheduled
Ares MO16-4 Apeldoorn MO16-5 (4-4)final
Twello MO16-12-C Apeldoorn MO16-5 (7-1)scheduled
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Ares MO16-4 Arnhem MO16-3 (4-3)final
Upward MO16-4 Arnhem MO16-3 (1-1)final
Ares MO16-4 Upward MO16-4 (1-4)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
HCM MO16-5 Apeldoorn MO16-5 (1-3)final
Apeldoorn MO16-5 Twello MO16-12-C (3-5)final
HCM MO16-5 Twello MO16-12-C (4-9)final