Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Dames 1

Geen foto beschikbaar
Sam de Bondt
Geen foto beschikbaar
Femke Bootsma
Geen foto beschikbaar
Floor Buikema
Geen foto beschikbaar
Marlien Burgers
Geen foto beschikbaar
Anneke van Dam
Geen foto beschikbaar
Shayenne Dechene
Geen foto beschikbaar
Isa Draaijer
Geen foto beschikbaar
Fien Driessen
Geen foto beschikbaar
Noor Groenen
Geen foto beschikbaar
Bente Jansen
Geen foto beschikbaar
Alieck Keilman
Geen foto beschikbaar
Emma van de Kuit
Geen foto beschikbaar
Dymphe Laan
Nina Meurs
Geen foto beschikbaar
Nikki van Pouderoijen
Geen foto beschikbaar
Chiara Weijman
Julot Westermeijer

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Lukas Westra
Trainer Marcel Willemsen
Coach 2 Marcel Willemsen
Aanvoerder Dymphe Laan
Manager Femke Bootsma
Lijncoördinator Hans Meulenkamp
Scheids toewijzer Femke Bootsma

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Beuningen D1 22 48 14 6 2 54 21 0
2 GCHC D1 22 47 14 5 3 55 28 0
3 EHV D1 22 44 13 5 4 67 40 0
4 Ede D1 22 42 12 6 4 55 27 0
5 GHBS D1 22 42 12 6 4 51 26 0
6 Upward D1 22 34 9 7 6 31 29 0
7 Amersfoort D1 22 30 8 6 8 56 53 0
8 Bully D1 22 26 8 2 12 47 42 0
9 Quick Stick D1 22 21 6 3 13 32 55 0
10 Gron.Studs D1 22 14 4 2 16 18 55 0
11 Deventer D1 22 13 3 4 15 26 63 0
12 Apeldoorn D1 22 8 2 2 18 24 77 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bully D1 GHBS D1 2-6
Amersfoort D1 EHV D1 4-4
Gron.Studs D1 GCHC D1 0-1
Upward D1 Deventer D1 2-2
Quick Stick D1 Beuningen D1 3-9
Apeldoorn D1 Ede D1 1-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
EHV D1 Upward D1 2-0
Deventer D1 Bully D1 2-1
GHBS D1 Apeldoorn D1 8-1
GCHC D1 Amersfoort D1 5-1
Beuningen D1 Gron.Studs D1 3-0
Ede D1 Quick Stick D1 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Deventer D1 GHBS D1 0-1
Gron.Studs D1 Ede D1 3-2
Quick Stick D1 Apeldoorn D1 1-0
Amersfoort D1 Beuningen D1 0-1
Upward D1 GCHC D1 0-2
Bully D1 EHV D1 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
EHV D1 Deventer D1 4-1
Apeldoorn D1 Gron.Studs D1 0-1
GHBS D1 Quick Stick D1 3-0
Beuningen D1 Upward D1 0-2
Ede D1 Amersfoort D1 2-2
GCHC D1 Bully D1 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Deventer D1 GCHC D1 1-1
EHV D1 GHBS D1 2-1
Gron.Studs D1 Quick Stick D1 0-4
Bully D1 Beuningen D1 1-2
Upward D1 Ede D1 2-1
Amersfoort D1 Apeldoorn D1 8-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Quick Stick D1 Amersfoort D1 2-1
GHBS D1 Gron.Studs D1 2-0
GCHC D1 EHV D1 3-1
Beuningen D1 Deventer D1 1-0
Ede D1 Bully D1 2-2
Apeldoorn D1 Upward D1 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Bully D1 Apeldoorn D1 5-1
Upward D1 Quick Stick D1 1-0
GCHC D1 GHBS D1 0-0
EHV D1 Beuningen D1 1-1
Deventer D1 Ede D1 1-3
Amersfoort D1 Gron.Studs D1 4-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Quick Stick D1 Bully D1 1-4
Gron.Studs D1 Upward D1 2-2
GHBS D1 Amersfoort D1 3-1
Apeldoorn D1 Deventer D1 1-1
Ede D1 EHV D1 3-3
Beuningen D1 GCHC D1 1-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Upward D1 Amersfoort D1 3-3
GCHC D1 Ede D1 2-1
EHV D1 Apeldoorn D1 7-1
Deventer D1 Quick Stick D1 1-1
Bully D1 Gron.Studs D1 6-1
Beuningen D1 GHBS D1 2-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Gron.Studs D1 Deventer D1 5-3
Upward D1 GHBS D1 1-4
Amersfoort D1 Bully D1 1-1
Ede D1 Beuningen D1 2-2
Quick Stick D1 EHV D1 1-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Beuningen D1 Apeldoorn D1 2-0
Bully D1 Upward D1 1-2
Deventer D1 Amersfoort D1 2-4
EHV D1 Gron.Studs D1 4-1
GHBS D1 Ede D1 1-1
GCHC D1 Quick Stick D1 3-2
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
Apeldoorn D1 GCHC D1 2-6
ZONDAG 10 MAART 2019
GCHC D1 Gron.Studs D1 4-1
GHBS D1 Bully D1 0-2
Ede D1 Apeldoorn D1 3-0
EHV D1 Amersfoort D1 5-4
Deventer D1 Upward D1 1-3
Beuningen D1 Quick Stick D1 3-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Apeldoorn D1 GHBS D1 1-4
Upward D1 EHV D1 1-1
Bully D1 Deventer D1 5-1
Amersfoort D1 GCHC D1 3-2
Gron.Studs D1 Beuningen D1 0-2
Quick Stick D1 Ede D1 0-6
ZONDAG 24 MAART 2019
GCHC D1 Upward D1 2-2
Beuningen D1 Amersfoort D1 6-1
EHV D1 Bully D1 3-2
Apeldoorn D1 Quick Stick D1 3-2
GHBS D1 Deventer D1 7-0
Ede D1 Gron.Studs D1 2-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Bully D1 GCHC D1 1-2
Gron.Studs D1 Apeldoorn D1 0-0
Quick Stick D1 GHBS D1 2-2
Deventer D1 EHV D1 2-4
Amersfoort D1 Ede D1 2-3
Upward D1 Beuningen D1 0-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
GHBS D1 EHV D1 0-6
Beuningen D1 Bully D1 3-1
Quick Stick D1 Gron.Studs D1 5-0
Apeldoorn D1 Amersfoort D1 6-3
Ede D1 Upward D1 1-0
GCHC D1 Deventer D1 7-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Amersfoort D1 Quick Stick D1 4-2
Gron.Studs D1 GHBS D1 0-1
Upward D1 Apeldoorn D1 3-1
Bully D1 Ede D1 2-1
Deventer D1 Beuningen D1 0-2
EHV D1 GCHC D1 3-3
ZONDAG 5 MEI 2019
GHBS D1 GCHC D1 3-0
Quick Stick D1 Upward D1 0-0
Apeldoorn D1 Bully D1 2-3
Beuningen D1 EHV D1 5-1
Ede D1 Deventer D1 5-2
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 0-2
ZONDAG 12 MEI 2019
GCHC D1 Beuningen D1 1-1
EHV D1 Ede D1 0-3
Upward D1 Gron.Studs D1 3-0
Deventer D1 Apeldoorn D1 1-0
Bully D1 Quick Stick D1 4-1
Amersfoort D1 GHBS D1 1-1
ZONDAG 19 MEI 2019
GHBS D1 Beuningen D1 1-1
Amersfoort D1 Upward D1 1-1
Gron.Studs D1 Bully D1 1-0
Quick Stick D1 Deventer D1 3-1
Apeldoorn D1 EHV D1 1-6
Ede D1 GCHC D1 2-1
ZONDAG 26 MEI 2019
EHV D1 Quick Stick D1 4-1
GHBS D1 Upward D1 1-0
GCHC D1 Apeldoorn D1 4-2
Bully D1 Amersfoort D1 3-4
Beuningen D1 Ede D1 1-1
Deventer D1 Gron.Studs D1 2-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Ede D1 GHBS D1 3-0
Apeldoorn D1 Beuningen D1 1-3
Gron.Studs D1 EHV D1 2-3
Amersfoort D1 Deventer D1 2-1
Upward D1 Bully D1 2-1
Quick Stick D1 GCHC D1 0-3