Jongste jeugd

Junioren

Senioren

13147737_1009200639160197_1784907665118816965_o.jpg veldzijde (klein).jpg voorkant site 2.png voorkant site.png voorzijde (klein).jpg

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Spelers Dames 1

Allisha de Bock
Geen foto beschikbaar
Almaz Brom
Geen foto beschikbaar
Marlien Burgers
Geen foto beschikbaar
Anneke van Dam
Geen foto beschikbaar
Noor Groenen
Geen foto beschikbaar
Femke Johannes
Geen foto beschikbaar
Alieck Keilman
Geen foto beschikbaar
Emma van de Kuit
Geen foto beschikbaar
Dymphe Laan
Geen foto beschikbaar
Tess van der Linden
Nina Meurs
Geen foto beschikbaar
Demi van de Scheur
Geen foto beschikbaar
Naomi Wensink
Britt Willemsen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Jorg Edelbroek
Trainer/Coach Lukas Westra
Verzorger Joel Petrillo
Scheids toewijzer Dymphe Laan

Aankomende Speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D1 Bully D1
Civicum D1 Uden D1
EHV D1 GHBS D1
Ede D1 Upward D1
GCHC D1 Apeliotes D1
Phoenix D1 Gron.Studs D1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bully D1 6 16 5 1 0 21 2 0
2 EHV D1 6 15 5 0 1 16 5 0
3 GCHC D1 6 12 4 0 2 15 6 0
4 Phoenix D1 6 11 3 2 1 15 12 0
5 Upward D1 6 10 3 1 2 7 3 0
6 Ede D1 6 9 2 3 1 12 7 0
7 Apeliotes D1 6 8 2 2 2 11 11 0
8 Uden D1 6 5 1 2 3 8 19 0
9 Civicum D1 6 4 1 1 4 10 15 0
10 Gron.Studs D1 6 4 1 1 4 8 24 0
11 GHBS D1 6 3 1 0 5 7 19 0
12 Amersfoort D1 6 3 0 3 3 10 17 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b thuis
14 mrt GHBS D1 n.n.b uit
21 mrt Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b thuis
28 mrt N.S.H.C. Apeliotes D1 n.n.b uit
3 apr SV Phoenix D1 n.n.b thuis
11 apr EHV Enschede D1 n.n.b uit
18 apr G.C.H.C. D1 n.n.b uit
25 apr C.M.H.C. CIVICUM D1 n.n.b thuis
2 mei Hockeyclub Amersfoort D1 n.n.b uit
9 mei O.H.C. Bully D1 n.n.b thuis
16 mei Hockey Club Uden D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Gron.Studs D1 Phoenix D1 2-5
Upward D1 Ede D1 0-0
Uden D1 Civicum D1 1-1
Bully D1 Amersfoort D1 1-1
GHBS D1 EHV D1 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
EHV D1 Gron.Studs D1 5-0
Phoenix D1 Apeliotes D1 2-2
Civicum D1 Upward D1 0-2
Amersfoort D1 Uden D1 4-4
GCHC D1 Bully D1 0-3
Ede D1 GHBS D1 2-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
GHBS D1 Civicum D1 2-3
Uden D1 Bully D1 0-5
Gron.Studs D1 Ede D1 2-6
Upward D1 Amersfoort D1 4-1
Apeliotes D1 EHV D1 1-2
Phoenix D1 GCHC D1 1-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
EHV D1 Phoenix D1 1-2
Civicum D1 Gron.Studs D1 1-2
Bully D1 Upward D1 1-0
Amersfoort D1 GHBS D1 2-3
Ede D1 Apeliotes D1 1-1
GCHC D1 Uden D1 7-1
VRIJDAG 2 OKTOBER 2020
Apeliotes D1 GCHC D1 0-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
EHV D1 GCHC D1 1-0
Phoenix D1 Ede D1 1-1
Upward D1 Uden D1 1-0
GHBS D1 Bully D1 1-6
Gron.Studs D1 Amersfoort D1 2-2
Apeliotes D1 Civicum D1 4-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Bully D1 Gron.Studs D1 5-0
Uden D1 GHBS D1 2-1
Civicum D1 Phoenix D1 3-4
Ede D1 EHV D1 2-3
Amersfoort D1 Apeliotes D1 0-3
GCHC D1 Upward D1 1-0